DiskusneForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidlá diskusného fóra

Goto down

Pravidlá diskusného fóra Empty Pravidlá diskusného fóra

Příspěvek pro Administrátor Thu Nov 06, 2014 7:18 pm

Všeobecné pravidlá

Na portáli a diskusnom fóre x-forces.6forum.net je striktne zakázané porušovať platné ustanovania a zákony Slovenskej republiky, ako aj Európskej únie.
Na portáli je zakázané vytváranie duplicitných používateľských mien. V prípade, že máte záujem o zmenu užívateľského mena, stačí napísať súkromnú správu Administrátorovi.
Je prísne zakázané poskytovanie služieb typu Napálim CD/DVD atp. za finančnú odmenu.
Slovo, upravenie príspevku, zmazanie príspevku, alebo akákoľvek akcia Administrátora, alebo Moderátora musí byť rešpektovaná. Ak sa stane, že bude príspevok upravený a užívateľ nebude vedieť prečo, tak nech kontaktuje jedného z Administrátorov a do svojej správy uvedie aj pôvodný obsah príspevku. Ak tento príspevok obsahoval text, alebo niečo v rozpore s pravidlami, užívateľ nemá nárok na vysvetlenie.
Odvrávanie, nadávanie, alebo ignorovanie pokynov Administrátorov, alebo Moderátorov je považované za priestupok.
Každý užívateľ nesie zodpovednosť za svoj príspevok, Administrátori, Moderátori, ani prevádzkovateľ webhostingu túto zodpovednosť nepreberajú.

Spam

Za spam sa považuje správa, ktorá nemá vecný význam. To sú spravy typu jj, áno a podobne.
Nepoužívajte viac ako 5 smajlíkov v jednom príspevku
Maximálny počet smajlíkov nasledujúcich po sebe bez prerušenia slovom je 3. To znamená, že môžete dať maximálne troch smajlíkov po sebe
Za spam sa považuje aj odpovedanie na tému v štýle "tak to neviem", "lol", "omg", "zase ďalšia lama", "už to tu bolo (počíta sa to ako spam, pokiaľ neuvediete presnú tému, kde sa to nachádza)" a tak podobne.
OT (OffTopic) je prísne zakázaný, OT sa bude mazať bez upozornenia. OffTopic je diskusia v téme o niečom inom, ako hovorí jej názov.


Témy, príspevky a komentáre:

Témy zakladajte podľa možnosti tam, kam patria. Pokiaľ sa Vám zdá, že téma sa nedá zaradiť do žiadnej sekcie, alebo fóra, kontaktujte jedného z Administrátorov.
Predtým, ako založíte novú tému, použite funkciu hľadať, či sa tu už raz takáto téma nenachádza. Pomáhate tým udržiavať poriadok na fóre a šetríte tým našich Moderátorov.
Je zakázané urážanie, nadávanie, osočovanie, rasizmus, detská pornografia, vtipy o postihnutých ľuďoch, fašizmus a podobne.
Na fóre je prísne zakázaný warez a čokoľvek s ním súvislé, taktiež aj propágacia warez fór, alebo stránok s podobnou tématikou
!!! Propagácia warezu je zakázaná aj v podpisoch, či v profile ako svoja www stránka. Taktiež sa za propagáciu warezu pokladajú userbary !!!
Ak nejaký príspevok bude obsahovať akúkoľvek formu spamu, bude upravený, alebo odstránený.

Administrátor
Site Admin
Site Admin

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 11. 14

https://diskusneforum.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru